Apie mus

Kašmyro butikas pirmoji ir vienintelė 100% kašmyro IŠPARDUOTUVĖ (OUTLET’as) Lietuvoje, esanti Trakų g. 8, Vilniuje. Pas mus rasite kašmyro prekių už prieinamas kainas visai šeimai: nuo naujagimio iki senjoro. Mūsų misija – suteikti galimybę įsigyti prabangiausios, šilčiausios, akimirksniu sušildančios kašmyro vilnos gaminių kiekvienam.

Kašmyro butike išties platus prekių asortimentas, prekės moterims, vyrams, vaikams: kepurės, pirštinės, šalikai, beretės, kaklo movos, pončai, skraistės, kojinės, šlepetės, riešinės, megztiniai, kostiumėliai, kardiganai, paltai, prekės kūdikiams ir vaikams. Tikra 100% kašmyro karalystė! Vienetinė, smulki produkcija gaminama ir kuriama su meile LIETUVOJE. Priimami individualūs užsakymai – pagal Jūsų pageidavimus galime pagaminti norimos spalvos ar dydžio kašmyro gaminį. 100% kašmyro megztiniai, paltai, kostiumėliai ir t.t. yra atvežami iš viso Pasaulio outlet’ų, išparduotuvių. Štai koldėl mūsų prekės yra vienetinės, unikalios ir už prieinamą kainą. Beje, vasaros laikotarpiu Kašmyro butike galite įsigyti taip pat natūralių pluoštų: lino bei šilko drabužių.

Kašmyro butikas yra aktyvus parodų ir mugių dalyvis, tad apsipirkti gyvai turi galimybę praktiškai kiekvienas, tereikia mus pasekti Facebook ar Instagram platformose, kuriose skelbiame visas naujienas, informaciją apie kašmyro gaminių akcijas, planus dalyvauti parodose ar mugėse.

Norintys bendradarbiauti, prekiauti Kašmyro butiko gaminiais kreipkites: info@kasmyro-butikas.lt

Pirkinių krepšelis